Ero sivun ”Märklin Digital” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
|||
| Rivi 5: | Rivi 5: | ||
! Numero !! Nimi !! määrä !! Kuva | ! Numero !! Nimi !! määrä !! Kuva | ||
|- | |- | ||
| − | | [[60212]] || [[60212|60212 Central Station<br/>Upgraded to V2]] || 1 || Märklin Central Station 60212 | + | | [[60212]] || [[60212|60212 Central Station<br/>Upgraded to V2]] || 1 || [[Tiedosto:Maerklin 60212.jpg|thumb|Märklin Central Station 60212]] |
|- | |- | ||
| [[60652]] || [[60652|Mobile Station]] || 2 || [[Tiedosto:60652.jpg|thumbnail|60652 Mobile Station]] | | [[60652]] || [[60652|Mobile Station]] || 2 || [[Tiedosto:60652.jpg|thumbnail|60652 Mobile Station]] | ||