Ero sivun ”Märklin Digital” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
||
| Rivi 25: | Rivi 25: | ||
| [[6089]] || [[6089|Cable for s 88]] || 1 || [[Tiedosto:Maerklin 6089.jpg|thumb|Märklin S 88 cable 6089]] | | [[6089]] || [[6089|Cable for s 88]] || 1 || [[Tiedosto:Maerklin 6089.jpg|thumb|Märklin S 88 cable 6089]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[72090]] || [[72090|Märklin Verteilerplatte]] || 5 || Märklin Distribution panel 72090 | + | | [[72090]] || [[72090|Märklin Verteilerplatte]] || 5 || [[Tiedosto:Maerklin 72090.jpg|thumb|Märklin Distribution panel 72090]] |
|- | |- | ||
| [[60052]] || [[60052|Transformer 60VA]] || 1 || [[Tiedosto:60052 juna 0064 crop.jpg|thumbnail|60052 Muuntaja 60VA]] | | [[60052]] || [[60052|Transformer 60VA]] || 1 || [[Tiedosto:60052 juna 0064 crop.jpg|thumbnail|60052 Muuntaja 60VA]] | ||
Versio 1. tammikuuta 2016 kello 15.53
Elektroniset osat
| Numero | Nimi | määrä | Kuva |
|---|---|---|---|
| 60212 | 60212 Central Station Upgraded to V2 |
1 | |
| 60652 | Mobile Station | 2 | Tiedosto:60652.jpg 60652 Mobile Station |
| 610479 | Adapter cable for Mobile Station Also seen by art.nr 60124 |
2 | |
| 60125 | Terminal | 1 | Märklin Terminal 60125 |
| 60115 | Connector box | 1 | Märklin Connector Box 60115 |
| 60126 | Extension cable | 1 | No image yet |
| 60830 | Decoder k 83 | 6 | |
| 60840 | Decoder k 84 | 1 | |
| 60880 | Decoder s 88 | 1 | |
| 6089 | Cable for s 88 | 1 | |
| 72090 | Märklin Verteilerplatte | 5 | |
| 60052 | Transformer 60VA | 1 | Tiedosto:60052 juna 0064 crop.jpg 60052 Muuntaja 60VA |
| 6647 | Transformer 32VA | 1 | Tiedosto:6647.jpg 6647 Muuntaja 32VA |
| 66181 | Transformer 18VA | 1 | Märklin Transformer 6647 |
| 7072 | Control Panel | 7 | Märklin Control Panel 7072 |
| Viessmann 5066 | H0 / Ignition Module for Gas Lanterns | 1 | Märklin Control Panel 7072 |
| Viessmann 5293 | Construction Kit Digital Switching Decoder | 1 | Märklin Control Panel 7072 |