Ero sivun ”Malline:Tuote” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
| Rivi 9: | Rivi 9: | ||
! # !! Nimike !! Määrä | ! # !! Nimike !! Määrä | ||
|- | |- | ||
| − | | <nowiki>{{Tuote|5118}}</nowiki> || <nowiki>{{Tuote|5118|nimike}}</nowiki> || | + | | <code><nowiki>{{Tuote|5118}}</nowiki></code> tai <code><nowiki>{{Tuote|5118|numero}}</nowiki></code> || <code><nowiki>{{Tuote|5118|nimike}}</nowiki></code> || |
|- | |- | ||
| {{Tuote|5118}} || {{Tuote|5118|nimike}} || | | {{Tuote|5118}} || {{Tuote|5118|nimike}} || | ||
| Rivi 15: | Rivi 15: | ||
| || || | | || || | ||
|- | |- | ||
| − | | <nowiki>{{Tuote|5118|numero|lyhyt}}</nowiki> || <nowiki>{{Tuote|5118|nimike|lyhyt}}</nowiki> || | + | | <code><nowiki>{{Tuote|5118|numero|lyhyt}}</nowiki></code> || <code><nowiki>{{Tuote|5118|nimike|lyhyt}}</nowiki></code> || |
|- | |- | ||
| {{Tuote|5118|numero|lyhyt}} || {{Tuote|5118|nimike|lyhyt}} || | | {{Tuote|5118|numero|lyhyt}} || {{Tuote|5118|nimike|lyhyt}} || | ||
Versio 29. elokuuta 2016 kello 22.59
{{Tuote|tuotenumero}}
{{Tuote|tuotenumero|numero|lyhyt}}
{{Tuote|tuotenumero|nimike|lyhyt}}
{{Tuote|tuotenumero|määrä|lyhyt}}
| # | Nimike | Määrä |
|---|---|---|
{{Tuote|5118}} tai {{Tuote|5118|numero}} |
{{Tuote|5118|nimike}} |
|
| 5118 5117L |
Sähkövaihde, vasen 180 mm, 30° R = 360 mm |
|
{{Tuote|5118|numero|lyhyt}} |
{{Tuote|5118|nimike|lyhyt}} |
|
| 5118 | Sähkövaihde, vasen |
- {{Tuote/Numero}}
- {{Tuote/Määrä}}
- {{Tuote/Nimike}}