Ero sivun ”Tuoteluettelot” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
||
| Rivi 31: | Rivi 31: | ||
|- | |- | ||
| {{Kuvasto | Marklin 1950 Catalogue (D).pdf | vuosi = 1950 | kieli = DE | lo-res = Marklin 1950 Catalogue (D).pdf | hi-res = Märklin 1950 EN.pdf}} | | {{Kuvasto | Marklin 1950 Catalogue (D).pdf | vuosi = 1950 | kieli = DE | lo-res = Marklin 1950 Catalogue (D).pdf | hi-res = Märklin 1950 EN.pdf}} | ||
| − | | {{Kuvasto | Marklin 1951 Catalog (De).pdf | vuosi = 1951 | kieli = DE}} | + | | {{Kuvasto | Marklin 1951 Catalog (De).pdf | vuosi = 1951 | kieli = DE | lo-res = Marklin 1951 Catalog (De).pdf | hi-res = Märklin 1951 DE (hi-res).pdf }} |
| {{Kuvasto | Marklin 1952 Catalog (ES).pdf | vuosi = 1952 | kieli = ES}} | | {{Kuvasto | Marklin 1952 Catalog (ES).pdf | vuosi = 1952 | kieli = ES}} | ||
|- | |- | ||
Versio 29. heinäkuuta 2025 kello 20.33
Märklinin katalogeja ja hinnastoja
… – 1949
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
||||||||||||||
1950 – 1959
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||
1960 – 1969
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
1970 – 1979
|
|
| ||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||
1980 – 1989
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||
1990 – 1999
|
|
| ||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||
|
||||||||||||||||
New Items
|
||||||
2000 – 2009
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||
New Items
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
|||||||||||||
Muut
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
|||||||||||||
2010 – …
|
|
|||||||||
New Items
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
| |||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
||||||||||||||
Muut
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
||||||||||||||
Hinnastot
| |||||