Ero sivun ”Varaosat” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
||
| Rivi 6: | Rivi 6: | ||
{| | {| | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Tiedosto:ET539H0.PDF|thumb|ET539H0]] | + | | [[Tiedosto:ET539H0.PDF|thumb|ET539H0 - H0, Z, 1]] |
| − | | [[Tiedosto:ET539Z.PDF|thumb|ET539Z]] | + | | [[Tiedosto:ET539Z.PDF|thumb|ET539Z - Z]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Tiedosto: | + | | [[Tiedosto:ET5391.PDF|thumb|ET5391 - 1]] |
| − | | [[Tiedosto: | + | | [[Tiedosto:ET539ZU.PDF|thumb|ET539ZU - Zubehör]] |
|} | |} | ||
Versio 10. helmikuuta 2016 kello 18.27
Varaosaluoettelot
Ersatzteildatenbank für Märklin Spur H0, 1 und Z
Kiskot
- M-kiskojen liittimet numerolla 350070
- M-kiskojen keskikiskon liitin numerolla 352040 (35204)
Vaihteet
- M-kiskojen vaihteiden jousia löytyy osanumerolla E353080