Ero sivun ”Varaosat” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
|||
| Rivi 6: | Rivi 6: | ||
{| | {| | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Tiedosto:ET539H0.PDF|thumb|ET539H0 - H0 | + | | [[Tiedosto:ET539H0.PDF|thumb|ET539H0 - Scale H0]] |
| − | | [[Tiedosto: | + | | [[Tiedosto:ET539ZU.PDF|thumb|ET539ZU - H0 Zubehör]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Tiedosto: | + | | [[Tiedosto:ET539Z.PDF|thumb|ET539Z - Scale Z]] |
| − | | [[Tiedosto: | + | | [[Tiedosto:ET5391.PDF|thumb|ET5391 - Scale 1]] |
|} | |} | ||
Versio 28. tammikuuta 2017 kello 15.49
Varaosaluoettelot
Ersatzteildatenbank für Märklin Spur H0, 1 und Z
Kiskot
- M-kiskojen liittimet numerolla 350070
- M-kiskojen keskikiskon liitin numerolla 352040 (35204)
Vaihteet
- M-kiskojen vaihteiden jousia löytyy osanumerolla E353080