Ero sivun ”Vaunut” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
||
| Rivi 30: | Rivi 30: | ||
| [[4573]] || [[4573|Boxcar]] || 1 || [[Tiedosto:4573 juna 0012 crop.jpg|thumbnail|4573]] | | [[4573]] || [[4573|Boxcar]] || 1 || [[Tiedosto:4573 juna 0012 crop.jpg|thumbnail|4573]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[00750-15]] || [[00750-15|Nimike tuntematon]] || 1 || [[Tiedosto:00750- | + | | [[00750-15]] || [[00750-15|Nimike tuntematon]] || 1 || [[Tiedosto:00750-18 Jamaica juna 0013 crop.jpg|thumbnail|tuntematon nimike]] |
|- | |- | ||
| [[4568]] || [[4568|Valio Finland]] || 1 || [[Tiedosto:4568 Valio Finnland juna 0015 crop.jpg|thumbnail|4568]] | | [[4568]] || [[4568|Valio Finland]] || 1 || [[Tiedosto:4568 Valio Finnland juna 0015 crop.jpg|thumbnail|4568]] | ||
Versio 17. marraskuuta 2015 kello 19.29
Matkustajavaunut
| Numero | Nimike | Määrä | Kuva |
|---|---|---|---|
| 4017 | Luggage van | 1 | |
| 43810 | Commuter car | 1 | |
| 4024 | Express Dining Car | 2 | |
| 4027 | First Class Express Coach | 1 | |
| 4023 | Express Coach | 1 | |
| 49981 | Schimmel Piano Car | 1 | |
| 4026 | Express Luggage Van | 2 |