Ero sivun ”Tuoteluettelot” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
|||
| Rivi 32: | Rivi 32: | ||
| {{Kuvasto | Marklin 1953 Catalog (EN).pdf | vuosi = 1953 | kieli = EN}} | | {{Kuvasto | Marklin 1953 Catalog (EN).pdf | vuosi = 1953 | kieli = EN}} | ||
| {{Kuvasto | Marklin 1954 Catalog (Lo Res).pdf| vuosi = 1954 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1954 Catalog (Lo Res).pdf | hi-res = Marklin 1954 Catalog (Hi Res).pdf}} | | {{Kuvasto | Marklin 1954 Catalog (Lo Res).pdf| vuosi = 1954 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1954 Catalog (Lo Res).pdf | hi-res = Marklin 1954 Catalog (Hi Res).pdf}} | ||
| − | | {{Kuvasto | Marklin 1955 Catalog ( | + | | {{Kuvasto | Marklin 1955 Catalog (DE).pdf | vuosi = 1955 | kieli = DE}} |
|- | |- | ||
| {{Kuvasto | Marklin 1956 Catalog (DE).pdf | vuosi = 1956 | kieli = DE}} | | {{Kuvasto | Marklin 1956 Catalog (DE).pdf | vuosi = 1956 | kieli = DE}} | ||
Versio 7. joulukuuta 2015 kello 18.40
Märklinin katalogeja ja hinnastoja
… – 1949
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
1950 – 1959
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||
1960 – 1969
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
1970 – 1979
|
|
| ||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||
1980 – 1989
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||
1990 – 1999
|
|
| ||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||
2000 – 2009
2010 – …
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
| ||||||||||||||
Hinnastot
| ||||