Ero sivun ”Vaunut” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
| Rivi 7: | Rivi 7: | ||
| [[4017]] || [[4017|Luggage van]] || 1 || [[Tiedosto:4017 juna 0011 crop.jpg|thumbnail|4017]] | | [[4017]] || [[4017|Luggage van]] || 1 || [[Tiedosto:4017 juna 0011 crop.jpg|thumbnail|4017]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[43810]] || [[43810|Commuter car]] || 1 || [[Tiedosto:43810 juna 0031 crop.jpg|thumbnail|43810]] | + | | [[43810]] || [[43810|Commuter car]]<br />{{symbolit|C7|DA|DF|E4|ED}} || 1 || [[Tiedosto:43810 juna 0031 crop.jpg|thumbnail|43810]] |
|- | |- | ||
| [[4024]] || [[4024|Express Dining Car]] || 2 || [[Tiedosto:4024 juna 0032 crop.jpg|thumbnail|4024]] | | [[4024]] || [[4024|Express Dining Car]] || 2 || [[Tiedosto:4024 juna 0032 crop.jpg|thumbnail|4024]] | ||
Versio 12. joulukuuta 2015 kello 17.30
Matkustajavaunut
| Numero | Nimike | Määrä | Kuva |
|---|---|---|---|
| 4017 | Luggage van | 1 | |
| 43810 | Commuter car |
1 | |
| 4024 | Express Dining Car | 2 | |
| 4027 | First Class Express Coach | 1 | |
| 4022 | Second Class Express Coach | 1 | |
| 4023 | Express Coach | 1 | |
| 49981 | Schimmel Piano Car | 1 | |
| 4026 | Express Luggage Van | 2 |