Ero sivun ”Vaunut” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
| Rivi 40: | Rivi 40: | ||
| [[4566]] || [[4566|Wasabröd]] || 1 || [[Tiedosto:4566 juna 0018 crop.jpg|thumbnail|4566]] | | [[4566]] || [[4566|Wasabröd]] || 1 || [[Tiedosto:4566 juna 0018 crop.jpg|thumbnail|4566]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[00751-04]] || [[00751-04| | + | | [[00751-04]] || [[00751-04|Tilt Roof Boxcar]]<br />vastaa mallia 47264<br />{{symbolit|DF|E6}} || 1 || [[Tiedosto:00751-04 juna 0019 crop.jpg|thumbnail|00751-04]] |
|- | |- | ||
| [[4571]] || [[4571|Box Car]] || 1 || [[Tiedosto:4571 juna 0021 crop.jpg|thumbnail|4571]] | | [[4571]] || [[4571|Box Car]] || 1 || [[Tiedosto:4571 juna 0021 crop.jpg|thumbnail|4571]] | ||
| Rivi 82: | Rivi 82: | ||
| [[44174 ]] || [[44174|Haribo Kühlwagen]]<br />{{symbolit|A0|A4|E6|vuosi=1997}} || 1 || | | [[44174 ]] || [[44174|Haribo Kühlwagen]]<br />{{symbolit|A0|A4|E6|vuosi=1997}} || 1 || | ||
|- | |- | ||
| − | | [[49940]] || [[49940|Bauwagen mit Videokamera]]<br />{{symbolit|AF|DF|E6}} || 1 || | + | | [[49940]] || [[49940|Bauwagen mit Videokamera]]<br />{{symbolit|A4|AF|DF|E5|E6|vuosi=1999}} || 1 || |
|- | |- | ||
| [[4413]] || [[4413|Dump Car]]<br />{{symbolit|A0|AA|E5}} || 1 || | | [[4413]] || [[4413|Dump Car]]<br />{{symbolit|A0|AA|E5}} || 1 || | ||
Versio 12. joulukuuta 2015 kello 21.06
Matkustajavaunut
| Numero | Nimike | Määrä | Kuva |
|---|---|---|---|
| 4017 | Luggage van | 1 | |
| 43810 | Commuter car |
1 | |
| 4024 | Express Dining Car | 2 | |
| 4027 | First Class Express Coach | 1 | |
| 4022 | Second Class Express Coach | 1 | |
| 4023 | Express Coach | 1 | |
| 49981 | Schimmel Piano Car |
1 | |
| 4026 | Express Luggage Van |
2 |