Ero sivun ”Vaunut” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
| Rivi 72: | Rivi 72: | ||
| [[47415-09]] || [[47415-09|Rekka]]<br />{{symbolit|A4|vuosi=2008}} || 1 || | | [[47415-09]] || [[47415-09|Rekka]]<br />{{symbolit|A4|vuosi=2008}} || 1 || | ||
|- | |- | ||
| − | | [[SPURT-wagon]] || [[SPURT-wagon|Säiliövaunu]] || 1 || | + | | [[SPURT-wagon]]<br />Roco 46665? || [[SPURT-wagon|Säiliövaunu]] || 1 || |
|- | |- | ||
| [[ROCO-CocaCola]] || [[ROCO-CocaCola|Coca Cola]] || 8 || | | [[ROCO-CocaCola]] || [[ROCO-CocaCola|Coca Cola]] || 8 || | ||
Versio 13. joulukuuta 2015 kello 12.48
Matkustajavaunut
| Numero | Nimike | Määrä | Kuva |
|---|---|---|---|
| 4017 | Luggage van | 1 | |
| 43810 | Commuter car |
1 | |
| 4024 | Express Dining Car | 2 | |
| 4027 | First Class Express Coach | 1 | |
| 4022 | Second Class Express Coach | 1 | |
| 4023 | Express Coach | 1 | |
| 49981 | Schimmel Piano Car |
1 | |
| 4026 | Express Luggage Van |
2 |