Ero sivun ”Tuoteluettelot” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
(→Muut) |
|||
| Rivi 146: | Rivi 146: | ||
{| class="wikitable kuvasto" | {| class="wikitable kuvasto" | ||
|- | |- | ||
| − | | {{Kuvasto | Marklin 2005 New Items | + | | {{Kuvasto | Marklin 2005 New Items DE EN.pdf | vuosi = 2005 New Items | kieli = DE/EN }} |
| − | | {{Kuvasto | Marklin 2005 New | + | | {{Kuvasto | Marklin 2005 Summer New Items DE.pdf | vuosi = 2005 Summer New Items | kieli = DE }} |
| − | | {{Kuvasto | Marklin | + | | {{Kuvasto | Marklin 2005 Fall New Items DE.pdf | vuosi = 2005 Fall New Items | kieli = DE | kieli1 = FR | kieli1-tiedosto = Marklin 2005 Fall New Items FR.pdf }} |
|- | |- | ||
| − | | {{Kuvasto | | + | | {{Kuvasto | Marklin 2006 New Items DE EN.pdf | vuosi = 2006 New Items | kieli = DE }} |
| − | | {{Kuvasto | | + | | {{Kuvasto | Marklin 2006 Summer New Items DE.pdf | vuosi = 2006 Summer New Items | kieli = DE }} |
| − | | {{Kuvasto | Marklin | + | | {{Kuvasto | Marklin 2006 Fall New Items DE.pdf | vuosi = 2006 Fall New Items | kieli = DE }} |
|- | |- | ||
| − | | {{Kuvasto | Marklin 2007 New | + | | {{Kuvasto | Marklin 2007 New Items DE.pdf | vuosi = 2007 New Items | kieli = DE }} |
| − | | {{Kuvasto | | + | | {{Kuvasto | Marklin 2007 Summer New Items DE.pdf | vuosi = 2007 Summer New Items | kieli = DE }} |
| − | | {{Kuvasto | Marklin | + | | {{Kuvasto | Marklin 2007 Fall New Items DE.pdf | vuosi = 2007 Fall New Items | kieli = DE }} |
|- | |- | ||
| − | | {{Kuvasto | Marklin 2009 New | + | | {{Kuvasto | Marklin 2008 New Items DE.pdf | vuosi = 2008 New Items | kieli = DE }} |
| − | | {{Kuvasto | Marklin 2009 | + | | {{Kuvasto | Marklin 2008 Summer New Items DE.pdf | vuosi = 2008 Summer New Items | kieli = DE }} |
| + | | {{Kuvasto | Marklin 2008 Fall New Items DE.pdf | vuosi = 2008 Fall New Items | kieli = DE }} | ||
| + | |- | ||
| + | | {{Kuvasto | Marklin 2009 New Items DE.pdf | vuosi = 2009 New Items | kieli = DE }} | ||
| + | | {{Kuvasto | Marklin 2009 Summer New Items DE.pdf | vuosi = 2009 Summer New Items | kieli = DE }} | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Rivi 175: | Rivi 179: | ||
|- | |- | ||
| {{Kuvasto | Marklin 2009 Insider (DE).pdf | vuosi = 2009 Insider Model | kieli = DE}} | | {{Kuvasto | Marklin 2009 Insider (DE).pdf | vuosi = 2009 Insider Model | kieli = DE}} | ||
| − | | | + | | {{Kuvasto | Marklin MHI Exclusiv 2009-3 DE.pdf | vuosi = 2009-3 MHI Exclusiv | kieli = DE }} |
| | | | ||
|} | |} | ||
| + | |||
| + | |||
== 2010 – … == | == 2010 – … == | ||
| Rivi 189: | Rivi 195: | ||
=== New Items === | === New Items === | ||
{| class="wikitable kuvasto" | {| class="wikitable kuvasto" | ||
| + | | {{Kuvasto | Marklin 2010 New Items DE.pdf | vuosi = 2010 New Items | kieli = DE }} | ||
| + | | {{Kuvasto | Marklin 2010 Summer New Items DE.pdf | vuosi = 2010 Summer New Items | kieli = DE }} | ||
| + | | {{Kuvasto | Marklin 2010 Fall New Items DE.pdf | vuosi = 2010 Fall New Items | kieli = DE }} | ||
|- | |- | ||
| − | | {{Kuvasto | Marklin | + | | {{Kuvasto | Marklin 2011 New Items DE.pdf | vuosi = 2011 New Items | kieli = DE | kieli1= EN | kieli1-tiedosto = Marklin 2011 New Items EN.pdf }} |
| − | | {{Kuvasto | Marklin 2011 New | + | | {{Kuvasto | Marklin 2011 Summer New Items DE.pdf | vuosi = 2011 Summer New Items | kieli = DE }} |
| − | | {{Kuvasto | | + | | {{Kuvasto | Marklin 2011 Fall New Items DE.pdf | vuosi = 2011 Fall New Items | kieli = DE }} |
|- | |- | ||
| − | | {{Kuvasto | Marklin | + | | {{Kuvasto | Marklin 2012 New Items DE.pdf | vuosi = 2012 New Items | kieli = DE }} |
| − | | {{Kuvasto | Marklin 2012 New | + | | {{Kuvasto | Marklin 2012 Summer New Items DE.pdf | vuosi = 2012 Summer New Items | kieli = DE }} |
| − | | {{Kuvasto | Marklin | + | | {{Kuvasto | Marklin 2012 Fall New Items DE.pdf | vuosi = 2012 Fall New Items | kieli = DE }} |
|- | |- | ||
| − | | {{Kuvasto | 2013 | + | | {{Kuvasto | Marklin 2013 New Items DE.pdf | vuosi = 2013 New Items | kieli = DE }} |
| − | | {{Kuvasto | Marklin | + | | {{Kuvasto | Marklin 2013 Summer New Items DE.pdf | vuosi = 2013 Summer New Items | kieli = DE }} |
| − | | {{Kuvasto | Marklin | + | | {{Kuvasto | Marklin 2013 Fall New Items DE.pdf | vuosi = 2013 Fall New Items | kieli = DE }} |
|- | |- | ||
| − | | {{Kuvasto | Marklin 2015 | + | | {{Kuvasto | Marklin 2014 New Items DE.pdf | vuosi = 2014 New Items | kieli = DE }} |
| + | | | ||
| + | | {{Kuvasto | Marklin 2014 Fall New Items DE.pdf | vuosi = 2014 Fall New Items | kieli = DE }} | ||
| + | |- | ||
| + | | {{Kuvasto | Marklin 2015 New Items DE.pdf | vuosi = 2015 New Items | kieli = DE }} | ||
| + | | {{Kuvasto | Marklin 2015 Summer New Items DE.pdf | vuosi = 2015 Summer New Items | kieli = DE }} | ||
| + | | {{Kuvasto | Marklin 2015 Fall New Items DE.pdf | vuosi = 2015 Fall New Items | kieli = DE | kieli1 = EN | kieli1-tiedosto = Marklin 2015 Fall New Items EN.pdf }} | ||
| + | |- | ||
| + | | {{Kuvasto | Marklin 2016 New Items DE.pdf | vuosi = 2016 New Items | kieli = DE | kieli1 = EN | kieli1-tiedosto = Marklin 2016 New Items EN.pdf }} | ||
| + | | {{Kuvasto | Marklin 2016 Summer New Items EN.pdf | vuosi = 2016 Summer New Items | kieli = DE | kieli1 = EN | kieli1-tiedosto = Marklin 2016 Summer New Items EN.pdf }} | ||
| + | | {{Kuvasto | Marklin 2016 Fall New Items DE.pdf | vuosi = 2016 Fall New Items | kieli = DE | kieli1 = EN | kieli1-tiedosto = Marklin 2016 Fall New Items EN.pdf }} | ||
| + | |- | ||
| + | | {{Kuvasto | Marklin 2017 New Items DE.pdf | vuosi = 2017 New Items | kieli = DE | kieli1 = EN | kieli1-tiedosto = Marklin 2017 New Items EN.pdf }} | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 211: | Rivi 232: | ||
|- | |- | ||
| {{Kuvasto | Marklin 2011 Insider (DE).pdf | vuosi = 2011 Insider Model | kieli = DE}} | | {{Kuvasto | Marklin 2011 Insider (DE).pdf | vuosi = 2011 Insider Model | kieli = DE}} | ||
| − | | {{Kuvasto | Marklin | + | | {{Kuvasto | Marklin 2012 Export Model DE IT.pdf | vuosi = 2012 Export Model | kieli = DE/IT }} |
| − | | {{Kuvasto | Marklin 2014 | + | | {{Kuvasto | Marklin 2014 Export Model DE IT.pdf | vuosi = 2014 Export Model | kieli = DE/IT }} |
|- | |- | ||
| + | | {{Kuvasto | Marklin MHI Exclusiv 2014-2 DE.pdf | vuosi = 2014-2 MHI Exclusiv | kieli = DE }} | ||
| {{Kuvasto | Marklin 2015 New items Trix (SP).pdf | vuosi = 2015 TRIX New items | kieli = SP}} | | {{Kuvasto | Marklin 2015 New items Trix (SP).pdf | vuosi = 2015 TRIX New items | kieli = SP}} | ||
| {{Kuvasto | Maerklin startup 2015 de.pdf | vuosi = 2015 Start Up | kieli = DE }} | | {{Kuvasto | Maerklin startup 2015 de.pdf | vuosi = 2015 Start Up | kieli = DE }} | ||
| + | |- | ||
| {{Kuvasto | Maerklin Start up 2016 DE.pdf | vuosi = 2016 Start Up | kieli = DE }} | | {{Kuvasto | Maerklin Start up 2016 DE.pdf | vuosi = 2016 Start Up | kieli = DE }} | ||
| + | | | ||
| + | | | ||
|} | |} | ||
Versio 4. helmikuuta 2017 kello 00.24
Märklinin katalogeja ja hinnastoja
… – 1949
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
1950 – 1959
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||
1960 – 1969
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
1970 – 1979
|
|
| ||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||
1980 – 1989
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||
1990 – 1999
|
|
| ||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||
|
||||||||||||||||
New Items
|
||||||
2000 – 2009
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||
New Items
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
|||||||||||||
Muut
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
|||||||||||||
2010 – …
|
|
|||||||||
New Items
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
| |||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
||||||||||||||
Muut
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
||||||||||||||
Hinnastot
| |||||