Ero sivun ”Vaunut” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
||
| Rivi 44: | Rivi 44: | ||
| [[4900]] || [[4900|"B.P." tank wagon kit]] || 1 || [[Tiedosto:4900 juna 0022 crop.jpg|thumbnail|4900]] | | [[4900]] || [[4900|"B.P." tank wagon kit]] || 1 || [[Tiedosto:4900 juna 0022 crop.jpg|thumbnail|4900]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[4920]] || [[4920|Container wagon kit]] || 1 || | + | | [[4920]] || [[4920|Container wagon kit]] || 1 || [[Tiedosto:4920 juna 0023 crop.jpg|thumbnail|4920]] |
|- | |- | ||
| − | | [[4619]] || [[4619|Sliding roof wagon<br/>''modelled on the german Federal Railways' Kmmks 51 type]] || | + | | [[4619]] || [[4619|Sliding roof wagon<br/>''modelled on the german Federal Railways' Kmmks 51 type]] || 1 || [[Tiedosto:4619 juna 0024 crop.jpg|thumbnail|4619]] |
|- | |- | ||
| − | | [[4513]] || [[4513|Tipping wagon]] || | + | | [[4513]] || [[4513|Tipping wagon]] || 7 || [[Tiedosto:4513 juna 0025 crop.jpg|thumbnail|4513]] |
|- | |- | ||
| − | | [[4612]] || [[4612|Motor car transporter wagon]] || 1 | + | | [[4612]] || [[4612|Motor car transporter wagon]] || 1 || [[Tiedosto:4612 juna 0026 crop.jpg|thumbnail|4612]] |
|- | |- | ||
| [[4603]] || [[4603|Open goods truck]] || 1 || | | [[4603]] || [[4603|Open goods truck]] || 1 || | ||
Versio 17. marraskuuta 2015 kello 20.58
Matkustajavaunut
| Numero | Nimike | Määrä | Kuva |
|---|---|---|---|
| 4017 | Luggage van | 1 | |
| 43810 | Commuter car | 1 | |
| 4024 | Express Dining Car | 2 | |
| 4027 | First Class Express Coach | 1 | |
| 4023 | Express Coach | 1 | |
| 49981 | Schimmel Piano Car | 1 | |
| 4026 | Express Luggage Van | 2 |