Ero sivun ”Vaunut” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
||
| Rivi 52: | Rivi 52: | ||
| [[4612]] || [[4612|Motor car transporter wagon]] || 1 || [[Tiedosto:4612 juna 0026 crop.jpg|thumbnail|4612]] | | [[4612]] || [[4612|Motor car transporter wagon]] || 1 || [[Tiedosto:4612 juna 0026 crop.jpg|thumbnail|4612]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[4603]] || [[4603|Open goods truck]] || | + | | [[4603]] || [[4603|Open goods truck]] || 1 || [[Tiedosto:4603 juna 0028 crop.jpg|thumbnail|4603]] |
|- | |- | ||
| − | | [[4600]] || [[4600|Goods Train Luggage Van]] || 1 || | + | | [[4600]] || [[4600|Goods Train Luggage Van]] || 1 || |
|- | |- | ||
| [[4914]] || [[4914|Low-sided truck kit (18cm)]] || 1 || | | [[4914]] || [[4914|Low-sided truck kit (18cm)]] || 1 || | ||
Versio 17. marraskuuta 2015 kello 21.19
Matkustajavaunut
| Numero | Nimike | Määrä | Kuva |
|---|---|---|---|
| 4017 | Luggage van | 1 | |
| 43810 | Commuter car | 1 | |
| 4024 | Express Dining Car | 2 | |
| 4027 | First Class Express Coach | 1 | |
| 4023 | Express Coach | 1 | |
| 49981 | Schimmel Piano Car | 1 | |
| 4026 | Express Luggage Van | 2 |