Ero sivun ”Vaunut” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
p |
|||
| Rivi 17: | Rivi 17: | ||
| [[4023]] || [[4023|Express Coach]] || 1 || [[Tiedosto:4023 juna 0034 crop.jpg|thumbnail|4023]] | | [[4023]] || [[4023|Express Coach]] || 1 || [[Tiedosto:4023 juna 0034 crop.jpg|thumbnail|4023]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[49981]] || [[49981|Schimmel Piano Car]]<br />{{symbolit|AF|B5|DF|E6}} || 1 || [[Tiedosto:49981 juna 0036 crop.jpg|thumbnail|49981]] | + | | [[49981]] || [[49981|Schimmel Piano Car]]<br />{{symbolit|A4|AF|B5|DF|E6|vuosi=2003}} || 1 || [[Tiedosto:49981 juna 0036 crop.jpg|thumbnail|49981]] |
|- | |- | ||
| [[4026]] || [[4026|Express Luggage Van]]<br />{{symbolit|A0|AB|CA}} || 2 || [[Tiedosto:4026 juna 0037 crop.jpg|thumbnail|4026]] | | [[4026]] || [[4026|Express Luggage Van]]<br />{{symbolit|A0|AB|CA}} || 2 || [[Tiedosto:4026 juna 0037 crop.jpg|thumbnail|4026]] | ||
| Rivi 40: | Rivi 40: | ||
| [[4566]] || [[4566|Wasabröd]] || 1 || [[Tiedosto:4566 juna 0018 crop.jpg|thumbnail|4566]] | | [[4566]] || [[4566|Wasabröd]] || 1 || [[Tiedosto:4566 juna 0018 crop.jpg|thumbnail|4566]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[00751-04]] || [[00751-04|Tilt Roof Boxcar]]<br />vastaa mallia 47264<br />{{symbolit|DF|E6}} || 1 || [[Tiedosto:00751-04 juna 0019 crop.jpg|thumbnail|00751-04]] | + | | [[00751-04]] || [[00751-04|Tilt Roof Boxcar]]<br />vastaa mallia 47264<br />{{symbolit|A4|DF|E6|vuosi=2005}} || 1 || [[Tiedosto:00751-04 juna 0019 crop.jpg|thumbnail|00751-04]] |
|- | |- | ||
| [[4571]] || [[4571|Box Car]] || 1 || [[Tiedosto:4571 juna 0021 crop.jpg|thumbnail|4571]] | | [[4571]] || [[4571|Box Car]] || 1 || [[Tiedosto:4571 juna 0021 crop.jpg|thumbnail|4571]] | ||
| Rivi 66: | Rivi 66: | ||
| [[4740]] || [[4740|Depressed Floor Flat Car for Truck Transport]]<br />{{symbolit|A4|AB|DD|E5|E6|vuosi=1991}} || 1 || [[Tiedosto:4740 juna 0043 crop.jpg|thumbnail|4740]] | | [[4740]] || [[4740|Depressed Floor Flat Car for Truck Transport]]<br />{{symbolit|A4|AB|DD|E5|E6|vuosi=1991}} || 1 || [[Tiedosto:4740 juna 0043 crop.jpg|thumbnail|4740]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[47002]] || [[47002|Schiebeplanenwagenset DB Cargo]]<br />{{symbolit|DF|E6|F0}} || 1 || | + | | [[47002]] || [[47002|Schiebeplanenwagenset DB Cargo]]<br />{{symbolit|A4|DF|E6|F0|vuosi=2007}} || 1 || |
|- | |- | ||
| − | | [[47415-06]] || [[47415-06|Rekkavaunu]]<br />{{symbolit|AB|DD|E6}} || 1 || | + | | [[47415-06]] || [[47415-06|Rekkavaunu]]<br />{{symbolit|A4|AB|DD|E6|vuosi=2008}} || 1 || |
|- | |- | ||
| − | | [[47415-09]] || [[47415-09|Rekka]] || 1 || | + | | [[47415-09]] || [[47415-09|Rekka]]<br />{{symbolit|A4|vuosi=2008}} || 1 || |
|- | |- | ||
| [[SPURT-wagon]] || [[SPURT-wagon|Säiliövaunu]] || 1 || | | [[SPURT-wagon]] || [[SPURT-wagon|Säiliövaunu]] || 1 || | ||
| Rivi 76: | Rivi 76: | ||
| [[ROCO-CocaCola]] || [[ROCO-CocaCola|Coca Cola]] || 8 || | | [[ROCO-CocaCola]] || [[ROCO-CocaCola|Coca Cola]] || 8 || | ||
|- | |- | ||
| − | | [[46716]] || [[46716|Hilfszug der Bahnfeuerwehr mit Bergekran. (Krupp Ardelt Kran)]]<br />{{symbolit|AD|AF|B5|E6}} || 1 || | + | | [[46716]] || [[46716|Hilfszug der Bahnfeuerwehr mit Bergekran. (Krupp Ardelt Kran)]]<br />{{symbolit|A4|AD|AF|B5|E6|vuosi=2007}} || 1 || |
|- | |- | ||
| [[48704]] || [[48704|1.FC Jahresvagen 2004]] || 2 || | | [[48704]] || [[48704|1.FC Jahresvagen 2004]] || 2 || | ||
Versio 13. joulukuuta 2015 kello 00.52
Matkustajavaunut
| Numero | Nimike | Määrä | Kuva |
|---|---|---|---|
| 4017 | Luggage van | 1 | |
| 43810 | Commuter car |
1 | |
| 4024 | Express Dining Car | 2 | |
| 4027 | First Class Express Coach | 1 | |
| 4022 | Second Class Express Coach | 1 | |
| 4023 | Express Coach | 1 | |
| 49981 | Schimmel Piano Car |
1 | |
| 4026 | Express Luggage Van |
2 |