Ero sivun ”Tuoteluettelot” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
p (→1970 – 1979) |
|||
| Rivi 62: | Rivi 62: | ||
{| class="wikitable kuvasto" | {| class="wikitable kuvasto" | ||
|- | |- | ||
| − | | {{Kuvasto | Marklin 1970 Catalog (Lo Res).pdf | vuosi = | + | | {{Kuvasto | Marklin 1970 Catalog (Lo Res).pdf | vuosi = 1970 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1970 Catalog (Lo Res).pdf | hi-res = Marklin 1970 Catalog (hi res).pdf}} |
| − | | {{Kuvasto | Marklin 1971 Catalog (Lo Res).pdf | vuosi = | + | | {{Kuvasto | Marklin 1971 Catalog (Lo Res).pdf | vuosi = 1971 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1971 Catalog (Lo Res).pdf | hi-res = Marklin 1971 Catalog (Hi Res).pdf}} |
| − | | {{Kuvasto | Marklin 1972 Catalog (Lo Res).pdf | vuosi = | + | | {{Kuvasto | Marklin 1972 Catalog (Lo Res).pdf | vuosi = 1972 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1972 Catalog (Lo Res).pdf | hi-res = Marklin 1972 Catalog (hi res).pdf | hinnasto = Marklin 1972 Catalog Price List USA.pdf | hinnasto-maa = US$}} |
|- | |- | ||
| − | | {{Kuvasto | Marklin 1973 Catalog (lo res).pdf | vuosi = | + | | {{Kuvasto | Marklin 1973 Catalog (lo res).pdf | vuosi = 1973 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1973 Catalog (lo res).pdf | hi-res = Marklin 1973 Catalog (Hi Res).pdf}} |
| − | | {{Kuvasto | Marklin 1974 Catalog (lo res).pdf | vuosi = | + | | {{Kuvasto | Marklin 1974 Catalog (lo res).pdf | vuosi = 1974 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1974 Catalog (lo res).pdf | hi-res = Marklin 1974 Catalog (hi res).pdf}} |
| − | | {{Kuvasto | Marklin 1975 Catalog (Lo Res).pdf | vuosi = | + | | {{Kuvasto | Marklin 1975 Catalog (Lo Res).pdf | vuosi = 1975 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1975 Catalog (Lo Res).pdf | hi-res = Marklin 1975 Catalog (Hi Res).pdf | hinnasto = Marklin 1975 Catalog Pricelist German.pdf | hinnasto-maa = DM}} |
|- | |- | ||
| − | | {{Kuvasto | Marklin 1976 Catalog (Lo Res).pdf | vuosi = | + | | {{Kuvasto | Marklin 1976 Catalog (Lo Res).pdf | vuosi = 1976 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1976 Catalog (Lo Res).pdf | hi-res = Marklin 1976 Catalog (hi res).pdf}} |
| − | | {{Kuvasto | Marklin 1977 Catalog (lo res).pdf | vuosi = | + | | {{Kuvasto | Marklin 1977 Catalog (lo res).pdf | vuosi = 1977 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1977 Catalog (lo res).pdf | hi-res = Marklin 1977 Catalog (hi res).pdf | hinnasto = Marklin 1977 Catalog Pricelist.pdf | hinnasto-maa = US$ | hinnasto2 = UVP Maerklin 1977 DM Preisliste.pdf | hinnasto2-maa = DM}} |
| − | | {{Kuvasto | Marklin 1978 Catalog (lo res).pdf | vuosi = | + | | {{Kuvasto | Marklin 1978 Catalog (lo res).pdf | vuosi = 1978 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1978 Catalog (lo res).pdf | hi-res = Marklin 1978 Catalog (Hi Res).pdf}} |
|- | |- | ||
| − | | {{Kuvasto | Marklin 1979 Catalog (lo res).pdf | vuosi = | + | | {{Kuvasto | Marklin 1979 Catalog (lo res).pdf | vuosi = 1979 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1979 Catalog (lo res).pdf | hi-res = Marklin 1979 Catalog (EN) (Hi Res).pdf}} |
| | | | ||
| | | | ||
Versio 20. elokuuta 2017 kello 09.28
Märklinin katalogeja ja hinnastoja
… – 1949
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
1950 – 1959
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||
1960 – 1969
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
1970 – 1979
|
|
| ||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||
1980 – 1989
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||
1990 – 1999
|
|
| ||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||
|
||||||||||||||||
New Items
|
||||||
2000 – 2009
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||
New Items
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
|||||||||||||
Muut
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
|||||||||||||
2010 – …
|
|
|||||||||
New Items
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
| |||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
||||||||||||||
Muut
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
||||||||||||||
Hinnastot
| |||||