Ero sivun ”Tuoteluettelot” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
||
| Rivi 100: | Rivi 100: | ||
| {{Kuvasto | Marklin 1987-1988 Catalog (EN).pdf | vuosi = 1987–1988 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1987-1988 Catalog (EN).pdf | hi-res = Märklin 1987 FR (hi-res).pdf }} | | {{Kuvasto | Marklin 1987-1988 Catalog (EN).pdf | vuosi = 1987–1988 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1987-1988 Catalog (EN).pdf | hi-res = Märklin 1987 FR (hi-res).pdf }} | ||
|- | |- | ||
| − | | {{Kuvasto | Marklin 1988-1989 Catalog (EN).pdf | vuosi = 1988–1989 | kieli = EN}} | + | | {{Kuvasto | Marklin 1988-1989 Catalog (EN).pdf | vuosi = 1988–1989 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1988-1989 Catalog (EN).pdf| hi-res = Märklin 1988 FR (lo-res).pdf}} |
| {{Kuvasto | Marklin 1989 1990 Catalog (FR NL).pdf | vuosi = 1989–1990 | kieli = FR/NL}} | | {{Kuvasto | Marklin 1989 1990 Catalog (FR NL).pdf | vuosi = 1989–1990 | kieli = FR/NL}} | ||
| | | | ||
Versio 29. heinäkuuta 2025 kello 21.09
Märklinin katalogeja ja hinnastoja
… – 1949
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
||||||||||||||
1950 – 1959
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||
1960 – 1969
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||
1970 – 1979
|
|
| ||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||
1980 – 1989
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||
1990 – 1999
|
|
| ||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||
|
||||||||||||||||
New Items
|
||||||
2000 – 2009
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||
New Items
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
|||||||||||||
Muut
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
|||||||||||||
2010 – …
|
|
|||||||||
New Items
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
| |||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
||||||||||||||
Muut
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
||||||||||||||
Hinnastot
| |||||