Ero sivun ”Vaunut” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
||
| Rivi 15: | Rivi 15: | ||
| [[4023]] || [[4023|Express Coach]] || 1 || [[Tiedosto:4023 juna 0034 crop.jpg|thumbnail|4023]] | | [[4023]] || [[4023|Express Coach]] || 1 || [[Tiedosto:4023 juna 0034 crop.jpg|thumbnail|4023]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[49981]] || [[49981|Schimmel Piano Car]] || 1 || [[Tiedosto:49981 juna 0036 crop.jpg|thumbnail | + | | [[49981]] || [[49981|Schimmel Piano Car]] || 1 || [[Tiedosto:49981 juna 0036 crop.jpg|thumbnail|49981]] |
|- | |- | ||
| [[4026]] || [[4026|Express Luggage Van]] || 2 || [[Tiedosto:4026 juna 0037 crop.jpg|thumbnail|4026]] | | [[4026]] || [[4026|Express Luggage Van]] || 2 || [[Tiedosto:4026 juna 0037 crop.jpg|thumbnail|4026]] | ||
Versio 18. marraskuuta 2015 kello 10.41
Matkustajavaunut
| Numero | Nimike | Määrä | Kuva |
|---|---|---|---|
| 4017 | Luggage van | 1 | |
| 43810 | Commuter car | 1 | |
| 4024 | Express Dining Car | 2 | |
| 4027 | First Class Express Coach | 1 | |
| 4023 | Express Coach | 1 | |
| 49981 | Schimmel Piano Car | 1 | |
| 4026 | Express Luggage Van | 2 |