Ero sivun ”Vaunut” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
| Rivi 36: | Rivi 36: | ||
| [[4568]] || [[4568|Valio Finland]] || 1 || [[Tiedosto:4568 Valio Finnland juna 0015 crop.jpg|thumbnail|4568]] | | [[4568]] || [[4568|Valio Finland]] || 1 || [[Tiedosto:4568 Valio Finnland juna 0015 crop.jpg|thumbnail|4568]] | ||
|- | |- | ||
| − | | ? || ? || 1 || [[Tiedosto:Tuntematon juna 0017 crop.jpg|thumbnail|Tuntematon numero]] | + | | ? mahd.<br />[[46051]] || ? || 1 || [[Tiedosto:Tuntematon juna 0017 crop.jpg|thumbnail|Tuntematon numero]] |
|- | |- | ||
| [[4566]] || [[4566|Wasabröd]] || 1 || [[Tiedosto:4566 juna 0018 crop.jpg|thumbnail|4566]] | | [[4566]] || [[4566|Wasabröd]] || 1 || [[Tiedosto:4566 juna 0018 crop.jpg|thumbnail|4566]] | ||
Versio 12. joulukuuta 2015 kello 18.30
Matkustajavaunut
| Numero | Nimike | Määrä | Kuva |
|---|---|---|---|
| 4017 | Luggage van | 1 | |
| 43810 | Commuter car |
1 | |
| 4024 | Express Dining Car | 2 | |
| 4027 | First Class Express Coach | 1 | |
| 4022 | Second Class Express Coach | 1 | |
| 4023 | Express Coach | 1 | |
| 49981 | Schimmel Piano Car |
1 | |
| 4026 | Express Luggage Van | 2 |