Ero sivun ”Vaunut” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
| Rivi 64: | Rivi 64: | ||
| [[4503]] || [[4503|Low Sided Truck (10cm)]] || 4 || [[Tiedosto:4503 juna 0042 crop.jpg|thumbnail|4503]] | | [[4503]] || [[4503|Low Sided Truck (10cm)]] || 4 || [[Tiedosto:4503 juna 0042 crop.jpg|thumbnail|4503]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[4740]] || [[4740|Depressed Floor Flat Car for Truck Transport]]<br />{{symbolit | + | | [[4740]] || [[4740|Depressed Floor Flat Car for Truck Transport]]<br />{{symbolit|A4|AB|DD|E5|E6|vuosi=1991}} || 1 || [[Tiedosto:4740 juna 0043 crop.jpg|thumbnail|4740]] |
|- | |- | ||
| [[47002]] || [[47002|Schiebeplanenwagenset DB Cargo]]<br />{{symbolit|DF|E6|F0}} || 1 || | | [[47002]] || [[47002|Schiebeplanenwagenset DB Cargo]]<br />{{symbolit|DF|E6|F0}} || 1 || | ||
|- | |- | ||
| − | | [[47415-06]] || [[47415-06|Rekkavaunu]]<br />{{ | + | | [[47415-06]] || [[47415-06|Rekkavaunu]]<br />{{symbolit|AB|DD|E6}} || 1 || |
|- | |- | ||
| [[47415-09]] || [[47415-09|Rekka]] || 1 || | | [[47415-09]] || [[47415-09|Rekka]] || 1 || | ||
Versio 12. joulukuuta 2015 kello 19.41
Matkustajavaunut
| Numero | Nimike | Määrä | Kuva |
|---|---|---|---|
| 4017 | Luggage van | 1 | |
| 43810 | Commuter car |
1 | |
| 4024 | Express Dining Car | 2 | |
| 4027 | First Class Express Coach | 1 | |
| 4022 | Second Class Express Coach | 1 | |
| 4023 | Express Coach | 1 | |
| 49981 | Schimmel Piano Car |
1 | |
| 4026 | Express Luggage Van |
2 |