Ero sivun ”Vaunut” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
| Rivi 32: | Rivi 32: | ||
| [[4573]] || [[4573|Boxcar]] || 1 || [[Tiedosto:4573 juna 0012 crop.jpg|thumbnail|4573]] | | [[4573]] || [[4573|Boxcar]] || 1 || [[Tiedosto:4573 juna 0012 crop.jpg|thumbnail|4573]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[00750-18]] || [[00750-18|Jamaica-tavaravaunu]]<br />{{symbolit|E4}} || 1 || [[Tiedosto:00750-18 Jamaica juna 0013 crop.jpg|thumbnail|00750-18]] | + | | [[00750-18]] || [[00750-18|Jamaica-tavaravaunu]]<br />{{symbolit|A4|E4|vuosi=2005}} || 1 || [[Tiedosto:00750-18 Jamaica juna 0013 crop.jpg|thumbnail|00750-18]] |
|- | |- | ||
| [[4568]] || [[4568|Valio Finland]] || 1 || [[Tiedosto:4568 Valio Finnland juna 0015 crop.jpg|thumbnail|4568]] | | [[4568]] || [[4568|Valio Finland]] || 1 || [[Tiedosto:4568 Valio Finnland juna 0015 crop.jpg|thumbnail|4568]] | ||
Versio 13. joulukuuta 2015 kello 00.29
Matkustajavaunut
| Numero | Nimike | Määrä | Kuva |
|---|---|---|---|
| 4017 | Luggage van | 1 | |
| 43810 | Commuter car |
1 | |
| 4024 | Express Dining Car | 2 | |
| 4027 | First Class Express Coach | 1 | |
| 4022 | Second Class Express Coach | 1 | |
| 4023 | Express Coach | 1 | |
| 49981 | Schimmel Piano Car |
1 | |
| 4026 | Express Luggage Van |
2 |