Ero sivun ”Julkaisut” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
||
| Rivi 1: | Rivi 1: | ||
| − | Tällä sivulla on Märklin luetteloita, | + | Tällä sivulla on Märklin luetteloita, esitteitä, opaslehtisiä, käyttöohjeita ja hinnastoja. |
=== Luettelot === | === Luettelot === | ||
| Rivi 6: | Rivi 6: | ||
|- | |- | ||
| [[Tiedosto:Marklin 1935 Catalog.pdf|thumb|1935 D]] | | [[Tiedosto:Marklin 1935 Catalog.pdf|thumb|1935 D]] | ||
| − | | [[Tiedosto:Marklin 1954 Catalog (Lo Res).pdf|thumbnail|1954 E ( | + | | [[Tiedosto:Marklin 1950 Catalogue (D).pdf|thumbnail|1950 D (low res)]] |
| − | | [[Tiedosto:Marklin 1954 Catalog (Lo Res).pdf|thumbnail|1954 | + | | [[Tiedosto:Marklin 1954 Catalog (Lo Res).pdf|thumbnail|1954 E (lo res)]] |
| + | |- | ||
| + | | [[Tiedosto:Marklin 1954 Catalog (Lo Res).pdf|thumbnail|1954 US (lo res)]] | ||
| + | | [[Tiedosto:Marklin 1954 Catalog (Hi Res).pdf|thumbnail|1954 US (hi res)]] | ||
| + | | [[Tiedosto:Marklin 1957 Catalog (Lo Res).pdf|thumbnail|1957 US (lo res)]] | ||
|- | |- | ||
| − | |||
| [[Tiedosto:Marklin 1957 Catalog (Hi Res).pdf|thumbnail|1957 US (hi res) ]] | | [[Tiedosto:Marklin 1957 Catalog (Hi Res).pdf|thumbnail|1957 US (hi res) ]] | ||
| − | | [[Tiedosto:Marklin 1958 Catalog (Lo Res).pdf|thumbnail|1958 US ( | + | | [[Tiedosto:Marklin 1958 Catalog (Lo Res).pdf|thumbnail|1958 US (lo res)]] |
| + | | [[Tiedosto:Marklin 1958 Catalog (Hi Res).pdf|thumbnail|1958 US (hi res)]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Tiedosto:Marklin | + | | [[Tiedosto:Marklin 1959 Catalog (Lo Res) (En).pdf|thumbnail|1959 US (lo res)]] |
| [[Tiedosto:Marklin 1959 Catalog (Hi Res).pdf|thumbnail|1959 US (hi res)]] | | [[Tiedosto:Marklin 1959 Catalog (Hi Res).pdf|thumbnail|1959 US (hi res)]] | ||
| [[Tiedosto:Marklin 1960 1961 Catalog (Hi Res).pdf|thumbnail|1960-1961 US (hi res)]] | | [[Tiedosto:Marklin 1960 1961 Catalog (Hi Res).pdf|thumbnail|1960-1961 US (hi res)]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Tiedosto:Marklin 1961 1962 Catalog (lo res).pdf|thumbnail|1961-1962 US ( | + | | [[Tiedosto:Marklin 1961 1962 Catalog (lo res).pdf|thumbnail|1961-1962 US (lo res)]] |
| [[Tiedosto:Marklin 1961 1962 Catalog (Hi Res).pdf|thumbnail|1961-1962 US (lhi res)]] | | [[Tiedosto:Marklin 1961 1962 Catalog (Hi Res).pdf|thumbnail|1961-1962 US (lhi res)]] | ||
| − | | [[Tiedosto:Marklin 1962 1963 Catalog (lo res).pdf|thumbnail|1962-1963 US ( | + | | [[Tiedosto:Marklin 1962 1963 Catalog (lo res).pdf|thumbnail|1962-1963 US (lo res)]] |
|- | |- | ||
| [[Tiedosto:Marklin 1962 1963 Catalog (Hi Res).pdf|thumbnail|1962-1963 US (hi res)]] | | [[Tiedosto:Marklin 1962 1963 Catalog (Hi Res).pdf|thumbnail|1962-1963 US (hi res)]] | ||
| − | | [[Tiedosto:Marklin 1963 1964 Catalog (Lo Res).pdf|thumbnail|1963-1964 US ( | + | | [[Tiedosto:Marklin 1963 1964 Catalog (Lo Res).pdf|thumbnail|1963-1964 US (lo res)]] |
| [[Tiedosto:Marklin 1963 1964 Catalog (Hi Res).pdf|thumbnail|1963-1964 US (hi res)]] | | [[Tiedosto:Marklin 1963 1964 Catalog (Hi Res).pdf|thumbnail|1963-1964 US (hi res)]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Tiedosto:Marklin 1964 1965 Catalog (lo res).pdf|thumbnail|1964-1965 US ( | + | | [[Tiedosto:Marklin 1964 1965 Catalog (lo res).pdf|thumbnail|1964-1965 US (lo res)]] |
| [[Tiedosto:Marklin 1964 1965 Catalog (hi res).pdf|thumbnail|1964-1965 US (hi res)]] | | [[Tiedosto:Marklin 1964 1965 Catalog (hi res).pdf|thumbnail|1964-1965 US (hi res)]] | ||
| [[Tiedosto:Marklin 1968 Catalog (hi res).pdf|thumbnail|1968-1969 US (hi res)]] | | [[Tiedosto:Marklin 1968 Catalog (hi res).pdf|thumbnail|1968-1969 US (hi res)]] | ||
| Rivi 56: | Rivi 60: | ||
| [[Tiedosto:Marklin 1979 Catalog (lo res).pdf|thumbnail|1979 US (lo res)]] | | [[Tiedosto:Marklin 1979 Catalog (lo res).pdf|thumbnail|1979 US (lo res)]] | ||
| [[Tiedosto:Marklin 1980 Catalog (Lo Res).pdf|thumbnail|1980 US (lo res)]] | | [[Tiedosto:Marklin 1980 Catalog (Lo Res).pdf|thumbnail|1980 US (lo res)]] | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Tiedosto:Marklin 1999 2000 Catalog (Lo Res).pdf|thumbnail|1999-2000 US (lo res)]] | ||
| + | | [[Tiedosto:Marklin 1999 2000 Catalog (hi res).pdf|thumbnail|1999-2000 US (hi res)]] | ||
| + | | [[Tiedosto:zz|thumbnail|1962-1963 US (hi res)]] | ||
|- | |- | ||
| [[Tiedosto:zz|thumbnail|1962-1963 US (hi res)]] | | [[Tiedosto:zz|thumbnail|1962-1963 US (hi res)]] | ||
Versio 18. marraskuuta 2015 kello 21.03
Tällä sivulla on Märklin luetteloita, esitteitä, opaslehtisiä, käyttöohjeita ja hinnastoja.
Luettelot
Tiedosto:Zz 1962-1963 US (hi res) | ||
Tiedosto:Zz 1962-1963 US (hi res) |
Tiedosto:Zz 1962-1963 US (hi res) |
Tiedosto:Zz 1962-1963 US (hi res) |
Hinnastot
Tiedosto:Xx 1954 USA (low res) |
Tiedosto:Xx 1954 USA (low res) |
Tiedosto:Xx 1954 USA (low res) |