Ero sivun ”Julkaisut” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
||
| Rivi 5: | Rivi 5: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| + | | [[Tiedosto:Marklin 1930 Catalog (DE).pdf|thumbnail|1930 (DE)]] | ||
| + | | [[Tiedosto:Marklin 1931 Catalog (DE).pdf|thumbnail|1931 (DE)]] | ||
| [[Tiedosto:Marklin 1932 Catalog (De).pdf|thumb|1932 DE]] | | [[Tiedosto:Marklin 1932 Catalog (De).pdf|thumb|1932 DE]] | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Tiedosto:Marklin 1933 Catalog (DE).pdf|thumb|1932 DE]] | ||
| [[Tiedosto:Marklin 1935 Catalog.pdf|thumb|1935 DE]] | | [[Tiedosto:Marklin 1935 Catalog.pdf|thumb|1935 DE]] | ||
| + | | [[Tiedosto:Marklin 1936 Catalog (DE).pdf|thumb|1936 DE]] | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Tiedosto:Marklin 1938 Catalog (DE).pdf|thumb|1938 DE]] | ||
| + | | [[Tiedosto:Marklin 1939 Catalog (DE).pdf|thumb|1939 DE]] | ||
| [[Tiedosto:Marklin 1939-1940 Catalog (60 Jahre) (D) .pdf|thumbnail|1939-1940 DE (60 jahre)]] | | [[Tiedosto:Marklin 1939-1940 Catalog (60 Jahre) (D) .pdf|thumbnail|1939-1940 DE (60 jahre)]] | ||
|- | |- | ||
| + | | [[Tiedosto:Marklin 1940 Catalog (DE).pdf|thumb|1940 DE]] | ||
| [[Tiedosto:Marklin 1947 Catalog (Hi Res).pdf|thumbnail|1947 EN (hi res)]] | | [[Tiedosto:Marklin 1947 Catalog (Hi Res).pdf|thumbnail|1947 EN (hi res)]] | ||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| [[Tiedosto:Marklin 1950 Catalogue (D).pdf|thumbnail|1950 DE (low res)]] | | [[Tiedosto:Marklin 1950 Catalogue (D).pdf|thumbnail|1950 DE (low res)]] | ||
| Rivi 79: | Rivi 86: | ||
| [[Tiedosto:Marklin 1999 2000 Catalog (Lo Res).pdf|thumbnail|1999-2000 EN (lo res)]] | | [[Tiedosto:Marklin 1999 2000 Catalog (Lo Res).pdf|thumbnail|1999-2000 EN (lo res)]] | ||
| [[Tiedosto:Marklin 1999 2000 Catalog (hi res).pdf|thumbnail|1999-2000 EN (hi res)]] | | [[Tiedosto:Marklin 1999 2000 Catalog (hi res).pdf|thumbnail|1999-2000 EN (hi res)]] | ||
| + | | [[Tiedosto:Marklin 2003-2004 Catalog EN (low res).pdf|thumbnail|2003-2004 EN (lo res)]] | ||
| + | |- | ||
| [[Tiedosto:Marklin 2003-2004 Catalogue (GB).pdf|thumbnail|1999-2000 EN (hi res)]] | | [[Tiedosto:Marklin 2003-2004 Catalogue (GB).pdf|thumbnail|1999-2000 EN (hi res)]] | ||
| − | | | + | | [[Tiedosto:Märklin exclusive 2005 (FR).pdf|thumbnail|2005 exclusive (FR)]] |
| [[Tiedosto:Marklin 2006 Catalog New Items (D, E).pdf|thumbnail|2006 New Items EN/DE]] | | [[Tiedosto:Marklin 2006 Catalog New Items (D, E).pdf|thumbnail|2006 New Items EN/DE]] | ||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | [[Tiedosto: | + | | [[Tiedosto:2011-2012 Catalog HO (SP).pdf|thumbnail|2011-2012 (SP) (lo res)]] |
| − | | [[Tiedosto: | + | | [[Tiedosto:2013 Herbst-Neuheiten (DE).pdf|thumbnail|2013 Herbst-Neuheiten (DE))]] |
| [[Tiedosto:zz|thumbnail|1962-1963 US (hi res)]] | | [[Tiedosto:zz|thumbnail|1962-1963 US (hi res)]] | ||
|} | |} | ||
| Rivi 147: | Rivi 154: | ||
| [[Tiedosto:Railwaymania Report - Iluminación trasera para la Marklin BR 89.pdf|thumbnail|3000 BR89 valaistus (ES?)]] | | [[Tiedosto:Railwaymania Report - Iluminación trasera para la Marklin BR 89.pdf|thumbnail|3000 BR89 valaistus (ES?)]] | ||
| [[Tiedosto:Märklin-Insider-02-2003.pdf|thumbnail|Insider 2003 02 (DE)]] | | [[Tiedosto:Märklin-Insider-02-2003.pdf|thumbnail|Insider 2003 02 (DE)]] | ||
| − | | | + | | [[Tiedosto:Das Gleisplanbuch Für H0-Anlagen ab 3m Länge.pdf|thumbnail|Das Gleisplanbuch Für H0-Anlagen ab 3m Länge]] |
| + | |- | ||
| + | | [[Tiedosto:Entrance into Märklin Digital (EN).pdf|thumbnail|Entrance into Märklin Digital (EN)]] | ||
|} | |} | ||
Versio 19. marraskuuta 2015 kello 20.37
Tällä sivulla on Märklin luetteloita, esitteitä, opaslehtisiä, käyttöohjeita ja hinnastoja.
Luettelot
Tiedosto:Marklin 2006 Catalog New Items (D, E).pdf 2006 New Items EN/DE | ||
Tiedosto:2013 Herbst-Neuheiten (DE).pdf 2013 Herbst-Neuheiten (DE)) |
Tiedosto:Zz 1962-1963 US (hi res) |
Hinnastot
Oppaat
Lehdet ja artikkelit
Tiedosto:MIBA Die Eisenbahn im Modell 2013-09.pdf MIBA Die Eisenbahn im Modell 2013-09 | ||