Ero sivun ”Julkaisut” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
||
| Rivi 7: | Rivi 7: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | {{Kuvasto | Marklin 1930 Catalog (DE).pdf | vuosi = 1930 | kieli = DE}} |
| − | | | + | | {{Kuvasto | Marklin 1931 Catalog (DE).pdf | vuosi = 1931 | kieli = DE}} |
| − | | | + | | {{Kuvasto | Marklin 1932 Catalog (De).pdf | vuosi = 1932 | kieli = DE}} |
|- | |- | ||
| − | | | + | | {{Kuvasto | Marklin 1933 Catalog (DE).pdf | vuosi = 1933 | kieli = DE}} |
| − | | | + | | {{Kuvasto | Marklin 1935 Catalog.pdf | vuosi = 1935 | kieli = DE}} |
| − | | | + | | {{Kuvasto | Marklin 1936 Catalog (DE).pdf | vuosi = 1936 | kieli = DE}} |
|- | |- | ||
| − | | | + | | {{Kuvasto | Marklin 1938 Catalog (DE).pdf | vuosi = 1938 | kieli = DE}} |
| − | | | + | | {{Kuvasto | Marklin 1939 Catalog (DE).pdf | vuosi = 1939 | kieli = DE}} |
| − | | | + | | {{Kuvasto | Marklin 1939-1940 Catalog (60 Jahre) (D) .pdf | vuosi = 1939-1940 (60 Jahre) | kieli = DE}} |
|- | |- | ||
| − | | | + | | {{Kuvasto | Marklin 1940 Catalog (DE).pdf | vuosi = 1940 | kieli = DE}} |
| − | | | + | | {{Kuvasto | Marklin 1947 Catalog (Hi Res).pdf | vuosi = 1947 | kieli = DE}} |
| − | | | + | | {{Kuvasto | Marklin 1950 Catalogue (D).pdf | vuosi = 1950 | kieli = DE}} |
|- | |- | ||
| − | | | + | | {{Kuvasto | Marklin 1951 Catalog (De).pdf | vuosi = 1951 | kieli = DE}} |
| − | | | + | | {{Kuvasto | Marklin 1952 Catalog (ES).pdf | vuosi = 1952 | kieli = ES}} |
| − | | | + | | {{Kuvasto | Marklin 1953 Catalog (EN).pdf | vuosi = 1953 | kieli = EN}} |
|- | |- | ||
| − | | | + | | {{Kuvasto | Marklin 1954 Catalog (Lo Res).pdf| vuosi = 1954 | kieli = EN | lo-res= Marklin 1954 Catalog (Lo Res).pdf | hi-res = Marklin 1954 Catalog (Hi Res).pdf}} |
| − | + | | {{Kuvasto | Marklin 1955 Catalog (EN).pdf | vuosi = 1955 | kieli = EN}} | |
| − | | | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | {{Kuvasto | Marklin 1956 Catalog (DE).pdf | vuosi = 1956 | kieli = DE}} |
| − | | | + | | {{Kuvasto | Marklin 1957 Catalog (Lo Res).pdf|thumbnail|1957 EN (lo res)]] |
| − | | | + | | {{Kuvasto | Marklin 1957 Catalog (Hi Res).pdf | vuosi = 1931 | kieli = DE}} |
|- | |- | ||
| [[Tiedosto:Marklin 1958 Catalog (Lo Res).pdf|thumbnail|1958 EN (lo res)]] | | [[Tiedosto:Marklin 1958 Catalog (Lo Res).pdf|thumbnail|1958 EN (lo res)]] | ||
| − | | [[Tiedosto:Marklin 1958 Catalog (Hi Res).pdf| | + | | [[Tiedosto:Marklin 1958 Catalog (Hi Res).pdf | vuosi = 1931 | kieli = DE}} |
| [[Tiedosto:Marklin 1959 Catalog (Lo Res) (En).pdf|thumbnail|1959 EN (lo res)]] | | [[Tiedosto:Marklin 1959 Catalog (Lo Res) (En).pdf|thumbnail|1959 EN (lo res)]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Tiedosto:Marklin 1959 Catalog (Hi Res).pdf| | + | | [[Tiedosto:Marklin 1959 Catalog (Hi Res).pdf | vuosi = 1931 | kieli = DE}} |
| | | | ||
| | | | ||
Versio 22. marraskuuta 2015 kello 16.33
Tällä sivulla on Märklin luetteloita, esitteitä, opaslehtisiä, käyttöohjeita ja hinnastoja.
Luettelot
... - 1959
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
| |||||||||||||
|
Marklin 1957 Catalog (Lo Res).pdf|thumbnail|1957 EN (lo res)]] |
| ||||||||||||
| [[Tiedosto:Marklin 1958 Catalog (Hi Res).pdf | vuosi = 1931 | kieli = DE}} | ||||||||||||||
| [[Tiedosto:Marklin 1959 Catalog (Hi Res).pdf | vuosi = 1931 | kieli = DE}} | ||||||||||||||
1960 - 1969
1970 - 1979
1980 - 1989
1990 - 1999
Tiedosto:Marklin 1990 1991 Catalog (FR NL).pdf 1990-1991 FR NL |
||
2000 - ...
Tiedosto:Marklin 2005 New Items (DE EN).pdf 2001-2002 EN |
||
Tiedosto:Marklin 2006 Catalog New Items (D, E).pdf 2006 New Items EN/DE |
||
Tiedosto:2013 Herbst-Neuheiten (DE).pdf 2013 Herbst-Neuheiten (DE)) |
Tiedosto:Marklin 2015 Neuheiten (DE).pdf 2015 New items (DE) |
Hinnastot
Oppaat
Lehdet ja artikkelit
Tiedosto:MIBA Die Eisenbahn im Modell 2013-09.pdf MIBA Die Eisenbahn im Modell 2013-09 | ||