Ero sivun ”Julkaisut” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
||
| Rivi 41: | Rivi 41: | ||
|- | |- | ||
| {{Kuvasto | Marklin 1960 1961 Catalog (Hi Res).pdf | vuosi = 1960-1961 | kieli = EN}} | | {{Kuvasto | Marklin 1960 1961 Catalog (Hi Res).pdf | vuosi = 1960-1961 | kieli = EN}} | ||
| − | | {{Kuvasto | Marklin 1961 1962 Catalog (lo res).pdf | vuosi = 1961-1962 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1961 1962 Catalog (lo res).pdf | hi-res = | + | | {{Kuvasto | Marklin 1961 1962 Catalog (lo res).pdf | vuosi = 1961-1962 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1961 1962 Catalog (lo res).pdf | hi-res = Marklin 1961 1962 Catalog (Hi Res).pdf}} |
| − | | {{Kuvasto | Marklin 1962 1963 Catalog (lo res).pdf | vuosi = 1962-1963 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1962 1963 Catalog (lo res).pdf | hi-res = Marklin 1962 1963 Catalog (Hi Res).pdf | + | | {{Kuvasto | Marklin 1962 1963 Catalog (lo res).pdf | vuosi = 1962-1963 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1962 1963 Catalog (lo res).pdf | hi-res = Marklin 1962 1963 Catalog (Hi Res).pdf}} |
|- | |- | ||
| − | | {{Kuvasto | Marklin 1963 1964 Catalog (Lo Res).pdf | vuosi = 1963-1964 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1963 1964 Catalog (Lo Res).pdf | hi-res = Marklin 1963 1964 Catalog (Hi Res).pdf | + | | {{Kuvasto | Marklin 1963 1964 Catalog (Lo Res).pdf | vuosi = 1963-1964 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1963 1964 Catalog (Lo Res).pdf | hi-res = Marklin 1963 1964 Catalog (Hi Res).pdf}} |
| − | | {{Kuvasto | Marklin 1964 1965 Catalog (lo res).pdf | vuosi = 1965 | + | | {{Kuvasto | Marklin 1964 1965 Catalog (lo res).pdf | vuosi = 1964-1965 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1964 1965 Catalog (lo res).pdf | hi-res = Marklin 1964 1965 Catalog (hi res).pdf}} |
| {{Kuvasto | Marklin 1966 1967 Catalog (EN).pdf | vuosi = 1966-1967 | kieli = EN}} | | {{Kuvasto | Marklin 1966 1967 Catalog (EN).pdf | vuosi = 1966-1967 | kieli = EN}} | ||
|- | |- | ||
| {{Kuvasto | Marklin 1968 Catalog (hi res).pdf | vuosi = 1968 | kieli = EN}} | | {{Kuvasto | Marklin 1968 Catalog (hi res).pdf | vuosi = 1968 | kieli = EN}} | ||
| − | | {{Kuvasto | Marklin 1969 Catalog (lo res).pdf | vuosi = 1969 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1969 Catalog (lo res).pdf | hi-res = Marklin 1969 Catalog (Hi Res).pdf | + | | {{Kuvasto | Marklin 1969 Catalog (lo res).pdf | vuosi = 1969 | kieli = EN | lo-res = Marklin 1969 Catalog (lo res).pdf | hi-res = Marklin 1969 Catalog (Hi Res).pdf}} |
|} | |} | ||
Versio 22. marraskuuta 2015 kello 17.12
Tällä sivulla on Märklin luetteloita, esitteitä, opaslehtisiä, käyttöohjeita ja hinnastoja.
Luettelot
... - 1959
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||
1960 - 1969
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
| |||||||||||||||||
1970 - 1979
1980 - 1989
1990 - 1999
Tiedosto:Marklin 1990 1991 Catalog (FR NL).pdf 1990-1991 FR NL |
||
2000 - ...
Tiedosto:Marklin 2005 New Items (DE EN).pdf 2001-2002 EN |
||
Tiedosto:Marklin 2006 Catalog New Items (D, E).pdf 2006 New Items EN/DE |
||
Tiedosto:2013 Herbst-Neuheiten (DE).pdf 2013 Herbst-Neuheiten (DE)) |
Tiedosto:Marklin 2015 Neuheiten (DE).pdf 2015 New items (DE) |
Hinnastot
Oppaat
Lehdet ja artikkelit
Tiedosto:MIBA Die Eisenbahn im Modell 2013-09.pdf MIBA Die Eisenbahn im Modell 2013-09 | ||