Ero sivun ”Julkaisut” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
Osk (keskustelu | muokkaukset) |
||
| Rivi 115: | Rivi 115: | ||
| {{Kuvasto | Marklin 1995 1996 Catalog (EN).pdf | vuosi = 1995-1996 | kieli = EN}} | | {{Kuvasto | Marklin 1995 1996 Catalog (EN).pdf | vuosi = 1995-1996 | kieli = EN}} | ||
|- | |- | ||
| − | | {{Kuvasto | Marklin 1996 1997 Catalog (EN).pdf | vuosi = 1996-1997 | kieli = EN}} | + | | {{Kuvasto | Marklin 1996 1997 Catalog (EN).pdf | vuosi = 1996-1997 | kieli = EN | hinnasto = Marklin 1996 Price list (DM).pdf | hinnasto-maa = DE}} |
| {{Kuvasto | Marklin 1997 1998 Catalog (EN).pdf | vuosi = 1997-1998 | kieli = EN}} | | {{Kuvasto | Marklin 1997 1998 Catalog (EN).pdf | vuosi = 1997-1998 | kieli = EN}} | ||
| {{Kuvasto | Marklin 1998 1999 Catalog (EN).pdf | vuosi = 1998-1999 | kieli = EN}} | | {{Kuvasto | Marklin 1998 1999 Catalog (EN).pdf | vuosi = 1998-1999 | kieli = EN}} | ||
| Rivi 149: | Rivi 149: | ||
|- | |- | ||
| {{Kuvasto | Märklin 2006 New items Autumn (DE).pdf | vuosi = 2006 Autumn New items | kieli = DE}} | | {{Kuvasto | Märklin 2006 New items Autumn (DE).pdf | vuosi = 2006 Autumn New items | kieli = DE}} | ||
| − | | {{Kuvasto | Marklin 2007 2008 Catalog (EN).pdf | vuosi = 2007-2008 | kieli = EN}} | + | | {{Kuvasto | Marklin 2007 2008 Catalog (EN).pdf | vuosi = 2007-2008 | kieli = EN | hinnasto = Marklin 2007 Price list (DE).pdf | ninnasto-maa = DE}} |
| {{Kuvasto | Marklin 2007 New items (DE).pdf | vuosi = 2007 New Items | kieli = DE}} | | {{Kuvasto | Marklin 2007 New items (DE).pdf | vuosi = 2007 New Items | kieli = DE}} | ||
|- | |- | ||
| {{Kuvasto | Marklin 2007 New items Summer (DE).pdf | vuosi = 2007 New Items Summer | kieli = DE}} | | {{Kuvasto | Marklin 2007 New items Summer (DE).pdf | vuosi = 2007 New Items Summer | kieli = DE}} | ||
| − | | {{Kuvasto | Marklin 2008 2009 Catalog (EN).pdf | vuosi = 2008-2009 | kieli = EN}} | + | | {{Kuvasto | Marklin 2008 2009 Catalog (EN).pdf | vuosi = 2008-2009 | kieli = EN | hinnasto = Marklin 2008 Price list (DE).pdf | hinnasto-maa = DE}} |
| {{Kuvasto | Märklin 2008 New items (DE).pdf | vuosi = 2008 New Items | kieli = DE}} | | {{Kuvasto | Märklin 2008 New items (DE).pdf | vuosi = 2008 New Items | kieli = DE}} | ||
|- | |- | ||
| Rivi 219: | Rivi 219: | ||
| [[Tiedosto:Marklin 0340 Signalmanual (EN).pdf|thumbnail|0340 Signalmanual (EN)]] | | [[Tiedosto:Marklin 0340 Signalmanual (EN).pdf|thumbnail|0340 Signalmanual (EN)]] | ||
| [[Tiedosto:Marklin 0341 Model Signals Book (EN).pdf|thumbnail|0341 Model Signals Book (EN)]] | | [[Tiedosto:Marklin 0341 Model Signals Book (EN).pdf|thumbnail|0341 Model Signals Book (EN)]] | ||
| + | |- | ||
| [[Tiedosto:Marklin 0351 track layout book for M track (EN).pdf|thumbnail|0351 track layout book for M track (EN]] | | [[Tiedosto:Marklin 0351 track layout book for M track (EN).pdf|thumbnail|0351 track layout book for M track (EN]] | ||
| [[Tiedosto:Marklin 0361 Signal Manual.pdf|thumbnail|0361 Signal Manual]] | | [[Tiedosto:Marklin 0361 Signal Manual.pdf|thumbnail|0361 Signal Manual]] | ||
| Rivi 265: | Rivi 266: | ||
| [[Tiedosto:MIBA 2013 09 (DE).pdf|thumb|MIBA 2013/09 (DE)]] | | [[Tiedosto:MIBA 2013 09 (DE).pdf|thumb|MIBA 2013/09 (DE)]] | ||
|- | |- | ||
| + | | [[Tiedosto:Marklin Magazin 2005 03 (EN).pdf|thumb| Märklin Magazin 2005 03 (EN)]] | ||
| + | | [[Tiedosto:Marklin Magazin 2005 06 (EN).pdf|thumb| Märklin Magazin 2005 06 (EN)]] | ||
|} | |} | ||
Versio 29. marraskuuta 2015 kello 17.01
Tällä sivulla on Märklin luetteloita, esitteitä, opaslehtisiä, käyttöohjeita ja hinnastoja.
Luettelot
... - 1949
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
1950 - 1959
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||
1960 - 1969
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
1970 - 1979
|
|
| ||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||
1980 - 1989
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||
1990 - 1999
|
|
| ||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||
2000 - 2009
2010 - ...
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
|
|
| ||||||||||||
| ||||||||||||||
Hinnastot
| ||||
Oppaat
Lehdet ja artikkelit